Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad.No:12/A Tekstilkent Koza Plaza B Blok K:24 ESENLER - İSTANBUL / TURKEY
tren

Hizmetlerimiz

Çok farklı yelpazedeki müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tasarımcılarımız ve uzman ürün geliştirme ekibimiz, yepyeni ve farklı çok satan ürünler geliştirmeye yönelik yeni vizyon, teknik ve fırsatları tanımlamak üzere yakın bir işbirliği içerisinde hareket ediyor. Sınırları zorlamak için çok çalışıyor; kumaş, baskı, yıkama ve bitim konusunda her daim yeni fikirler geliştiriyoruz.

Baskı, yıkama, batik boyama, süsleme, metraj baskı, kabartma, nakış, yapıştırma ve daha birçok dekoratif teknik içeren çeşitli kategori ve uygulamaları kapsayan örme ürünler üretiminde uzman bir firmayız.

Temel kumaşları sezonluk renk çalışmalarıyla birlikte önceden tanımlar, tüm ön hazırlıkları tamamlayıp süreci hızlandırırız.

Büyük programlar için seçilen, kumaşları stokta tutmak üzere önceden sipariş ederek, müşterilerimizin beklenmedik taleplerine hızlı bir şekilde cevap verebilir ve tekrarlayan siparişleri etkin bir zaman dilimi içinde karşılayabiliriz.

Teslimat hızımız, başarımızın ardında yatan temel sebeplerden biri olup kumaş stok durumuna ve bitim işlemlerine bağlı olarak

yeni siparişleri 6-8 hafta içerisinde hazır hale getirir,  tekrarlayan siparişleri ise 4 haftalık bir zaman çerçevesinde karşılarız.