Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad.No:12/A Tekstilkent Koza Plaza B Blok K:24 ESENLER - İSTANBUL / TURKEY
tren

Modatimkar Grup

Modatimkar Grup merkez ofisi, İstanbul’un Avrupa yakasındaki moda ve tekstil bölgesinde yer almaktadır.  Burada tasarım stüdyomuz ve müşterilerimizle işbirliği içerisinde fabrikalarımızı yönetip denetleyen satış,üretim,teknik ve kalite kontrol ekiplerimiz bulunuyor.

Müşterilerimizin her biri, tasarım sunumundan malların teslimine kadar tüm sürecin denetimini üstlenen kendilerine özel bir ekibe sahiptir. Bu sayede müşterilerimiz için en kaliteli ürünler, yüksek hizmet standartlarıyla ve belirlenen zaman sürecinde kendilerine teslim edilir.

Kalite kontrol ekibimiz düzenli olarak yaptığı fabrika denetimleriyle ekiplerin denetim yönetmeliklerindeki tüm teknik ve etik kurallara uygun ve bir şekilde hareket ettiklerinden emin olur.

Şirket bünyemizde mevcut kalite kontrol ekibimiz, sipariş aşamasından ürünlerin yüklemeye hazırlanmasına dek geçen tüm üretim aşamalarının yönetim, denetim ve kontrolünü yürütür. Uluslararası kalite standartı olan AQL 2,5 ‘ a göre kontrolleri yapılmaktadır.

Müşterilerimizle işbirliği içerisinde çalışarak, her süreç öncesinde satın alım tahminlerini (£/adet cinsinden) oluşturmaya ve böylelikle tedarik tabanımızı düzenleyip daha ileriye dönük bir iş ilişkisi oluşturmaya çalışırız.

Geçtiğimiz yıl 18 ADET SEDEX ONAYLI FABRİKAMIZDAN müşterilerimiz için 8,5 MİLYON PARÇA ürünü SIFIR KALİTE SORUNU ile ürettik.