Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad.No:12/A Tekstilkent Koza Plaza B Blok K:24 ESENLER - İSTANBUL / TURKEY
tren

MT Design Studio

MT Design Studio, Londra’nın merkezinde, Oxford Circus’da yer almaktadır. Ana şirketimiz olan Modatimkar Group A.Ş.’nin tasarım & pazarlama gücünü oluşturuyoruz. Başlıca uzmanlık alanlarımız Kadın & Erkek, Çocuk kategorisindeki ürünlerdir. Her ay, 20 kişilik alanlarında uzmanlaşmış tasarımcılarımız ile 1000’in üzerinde yeni tasarım üretmekteyiz.

Misyonumuz, müşterilerimize kapsamlı, profesyonel, güvenilir ve rakipsiz bir hizmet sunmaktır. İstikrarlı bir şekilde en kaliteli ürünleri, dünya çapında, en rekabetçi fiyatlarla ve zamanında müşterilerimize teslim ederek onların beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktır. Bu misyon doğrultusunda, tüm paydaşlara karşı, tamamen şeffaf, büyük bir sorumluluk, doğruluk ve dürüstlük bilinciyle hareket ediyoruz.

Kumaş tedarik ve geliştirmenin yanı sıra, hazır giyim ve grafik tasarım alanlarında da üstün bilgi ve uzmanlığa sahip olağanüstü bir tasarım ekibine sahibiz. Yeni gelişmeleri takip etmek ve ürün yelpazemizi genişletmek için, lider kumaş fabrikaları, yıkama merkezleri ve boyahaneler ile işbirliği içerisinde çalışıyoruz.

MT Design Grup olarak son 32 yıldır tasarım ekibimiz, müşterilerimizin satışlarını artırmaya yardımcı olacak yeni moda konsept ve tasarımlarını oluşturmaya ve üretmeye kendini adamıştır. Londra’nın kalbindeki merkezimizde İngiltere ve Dünya modasının nabzını tutuyoruz. Başarımızın sırrı olaylara hızlı tepki verebilme yeteneğimizde saklı.

Yüksek standartlara sahip iş etiğimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı kültürümüz ile işimizin özünde güçlü ilişkiler ve kaliteye olan tutkumuz yer alıyor. MT Design Studio’nun ana hedefi, sürekli büyümekte olan bu rekabetçi sektör için her gün yeni ve ilham verici tasarımlar ortaya koymaktır.