Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad.No:12/A Tekstilkent Koza Plaza B Blok K:24 ESENLER - İSTANBUL / TURKEY
tren

İnsan Kaynakları

Anasayfa » İnsan Kaynakları

Modatimkar Grup A.Ş. olarak; hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için, farklı deneyimler ve yetkinliklere sahip çalışma arkadaşlarımız olmasını tercih ederiz. Değişimi yönetebilen, zorlukları olumluya çevirebilen, güçlü ilişkiler kurabilen ve bütün bunları bir işbirliği ve güven kültüründe yapabilecek kişilerle belirlediğimiz yolda, başarılı bir şekilde ilerliyoruz.

Bu yolda en iyi insan kaynakları uygulamalarını benimseyerek, ekibimizi ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Seçme ve Yerleştirme, Teknik ve Kişisel Gelişim, Kariyer Yönetimi, Performans Yönetimi, Adil Ücret Yönetimi aktif uygulamalarımızdan bazıları… Ekibimizin her bir üyesi geliştikçe daha da başarılı olacağımızı biliyor bu yolda adımlarımızı sağlam atıyoruz.

Modatimkar Grup A.Ş. ailesi olarak; hayallerimizi gerçekleştirebilmek için hep birlikte aynı hedefe, aynı yolda ve omuz omuza yürüyoruz. Siz de bizimle, bu yolda birlikte, başarıya yürümek isterseniz, sürekli büyüyen ve gelişen ailemize katılabilirsiniz. www.kariyer.net adresinden açık ilanlarımızı kontrol edebilir veya aşağıdaki e-mail adresine CV’nizi gönderebilirsiniz.

İletişim: ik@modatimkar.com