Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad.No:12/A Tekstilkent Koza Plaza B Blok K:24 ESENLER - İSTANBUL / TURKEY
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

Modatimkar Grup A.Ş. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan ve aynı zamanda Londra’da MT Design Studio Ltd’nin de ana şirketidir.

Şirketimiz bünyesinde müşterilerimizin siparişlerini düzenleme ve yönetme görevini üstlenen Tekstil Mühendisleri de dahil olmak üzere 50’ye yakın çalışanımız bulunuyor. Ekibimiz ayrıca, 18 adet fabrikamızı da özenle yönetiyor, alanında uzman fabrikalarımızda görev alan uzman  kalite kontrol ekibimiz bir yandan en üst seviyede hizmet ve kalitenin sunulmasını temin ederken, diğer yandan da müşterilerimizden gelen tüm siparişlerin onay aşamalarını yöneterek sürecin  sorunsuz işlemesini sağlıyor.

Türkiye, başta İngiltere ve Avrupa Pazarı olmak üzere Dünya giyim endüstrisi için en önemli kaynaklardan biri halindedir. Modatimkar Grup A.Ş.; yeni trendler, yeni kumaşlar, yıkama uygulamaları, süsleme ve baskı tekniklerini ortaya koymayı hedefler. Londra’nın merkezinde ( Oxford Circus) bulunan tasarım şirketi ve İstanbul merkezli üretim şirketiyle, şirketimiz, hızlı moda tasarımı ve tedariği için mükemmel bir seçenektir.

İstanbul Merkez ofisimizde, Satış, Üretim gibi ana fonksiyonlarımızı yönetirken, ekibimiz içinde proje bazlı oluşturulmuş gruplarımız ile üreticilerimize güncel trendlerde ürün yelpazelerini de sunabiliyoruz. Sürdürülebilir, geri dönüştürülmüş ve organik materyallerden mamul ürün gruplarımız müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Sürdürülebilirlik, sadece müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde değil, üretim operasyonumuzda da dikkate aldığımız ana felsefemizdir.

Londra’da bulunan grup şirketlerimizden MT Design Studio Ltd, İngiliz ve Avrupalı perakende zincirinin, tasarım beklentileri konusunda Modatimkar Grup A.Ş.’nin yönünü belirlemesinde etkin rol üstlenir. Ayrıca modada trendin yönünü, en iyi satanların neler olduğunu ve müşterilerin mağazalarında ihtiyaç duyduğu ürünler konusunda da şirketimize öngörü sağlar.

Modatimkar Grup A.Ş. bu bilgileri kullanarak müşteri gereksinimlerini karşılayan, hassas ve katma değerli giysilere yönelik fabrika uygulamalarını teşvik eder. Türkiye’deki lider kumaş fabrikaları ile sürekli işbirliği içerisinde yeni gelişmeler üzerinde çalışarak, müşterilerimize en iyi satan ürünleri temin etme konusunda, sürekli yeni alternatifler sunar.

Modatimkar Group A.Ş.’nin Davranış Kuralları (COC) ile de desteklenen felsefesinin yapı taşları, “güven”, ” sürdürülebilirlik” ve “şeffaflık” şeklinde sıralanabilir. 40 yılı aşan tecrübemizi, müşterilerimize partner olma konusunda en verimli şekilde kullanmayı hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz.